وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور
نماش نتایج 1- 15 (از 88)
صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6«قبلی · بعدی »

سومین جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان سقز

سه شنبه 12 دی 1396
سومین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان سقز در روز دوشنبه مورخ 11/10/1396 در محل فرمانداری و به ریاست آقای کریمیان معاون سیاسی، انتظامی فرمانداری شهرستان سقز برگزار گردید. در این جلسه آقای کریمیان بر ادامه همکاری مستمر اعضا با مدیریت ثبت احوال سقز تاًکید نمودند و آقای علی زاده مدیر ثبت احوال سقز نیز گزارشی از ثبت های صورت گرفته تا پایان آذر ماه سال جاری را به اطلاع حاضرین رساندند.

تجلیل از ایثارگران اداره

چهار شنبه 6 دی 1396

پیام تبریک فرماندار محترم شهرستان سقز به مناسبت روز ثبت احوال

دو شنبه 4 دی 1396

بزرگداشت روز ملی ثبت احوال

یکشنبه 3 دی 1396

روزملی ثبت احوال

شنبه 2 دی 1396

جلسه ماده واحده(تشخیص سن)

پنج شنبه 20 مهر 1396

جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان

دو شنبه 26 تیر 1396
در این جلسه ابتدا آقای جمال علی زاده مدیر ثبت احوال سقز گزارشی از وضعیت وقایع حیاتی ثبت شده شهرستان در سه ماهه اول سال جاری ارائه نمودند و سپس در مورد عدم تمدید اعتبار کارتهای ملی در سال آتی خبر داده و افزودند در ثبت احوال شهرستان سقز از ابتدای طرح تا کنون حدود 112 هزار کارت هوشمند ملی برای شهروندان صادر گردیده است . سپس آقای مهندس ورمقانی ضمن تقدیر از اعضای شورای ثبت و کارکنان مدیریت ثبت احوال شهرستان ، از ثبت احوال شهرستان به دلیل برگزاری منظم جلسات و گزارشهای بموقع تقدیر و خواهان ارتباط و همکاری مستمر بخشداران با مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز شدند. ایشان استقبال مردم از کارت ملی هوشمند در سال 95 را خوب توصیف کردند و از مدیریت ثبت احوال خواستند با اطلاع رسانی بیشتر بقیه شهروندان را به ثبت نام کارت ملی هوشمند فراخوانی نمایند.

((فراخوان))

دو شنبه 22 خرداد 1396

اولین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی در سال 96

چهار شنبه 30 فروردین 1396
در این جلسه جناب آقای مهندس ورمقانی معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز ضمن قدردانی و اظهار رضایت از عملکرد ثبت احوال در ثبت بموقع وقایع حیاتی در مهلت های قانونی و ارائه خدمات به شهروندان ، برهمکاری عوامل مرتبط با طرح پوشش وقایع حیاتی با مدیریت ثبت احوال سقزتأکید نمودند.در این جلسه آقای جمال علی زاده مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز گزارشی از ثبت های صورت گرفته در سال 96 را به اطلاع حاضرین در جلسه رساندند.

اطلاعیه مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز

چهار شنبه 30 فروردین 1396

پيام تبريک سال جديد

شنبه 28 اسفند 1395
حلول سال نو ، تجدید حیات طبیعت ، بهار پر طراوت که نشان از قدرت لایزال الهی است را به همگی شهروندان محترم تبریک و تهنیت عرض مینماییم.امید است در سال جدید با تلاش کارمندان خدوم ثبت احوال و همکاری صمیمانه مردم این شهرستان بتوانیم خدمات بهتر و ارزنده تری در راستای تحقق اهداف سازمان ثبت احوال کشور ارائه نمائيم . مدیریت و کارکنان ثبت احوال سقز

تجلیل از همکار بازنشسته

سه شنبه 24 اسفند 1395

بزرگداشت روز شهدا و روز جهانی زن

سه شنبه 24 اسفند 1395

ديدار مديرکل ومديرثب احوال ازخانواده معظم شهدا

یکشنبه 17 بهمن 1395

ديدار معاونت محترم استاندار وفرماندارويژه شهرستان سقز بامديريت ثبت احوال سقز

پنج شنبه 2 دی 1395