وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور
نماش نتایج 1- 15 (از 108)
صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8«قبلی · بعدی »

بازدید مدیرکل ثبت احوال استان کردستان از مدیریت ثبت احوال سقز

پنج شنبه 20 دی 1397

برگزاری جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان سقز

پنج شنبه 20 دی 1397

دیدار جمعی از دانش آموزان کلاس اول دبستان فروغ اندیشه از کارکنان مدیریت ثبت احوال سقزبه مناسبت گرامی داشت روز ملی ثبت احوال

جمعه 7 دی 1397

حضور فرماندار وژه شهرستان سقز در محل مدیریت ثبت احوال سقز به مناسبت یکصدمین سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال کشور

سه شنبه 4 دی 1397

تجلیل از کارمندان نمونه مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز

سه شنبه 4 دی 1397

برگزاری مراسم یکصدمین سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال کشور

سه شنبه 4 دی 1397

((یکصدسال تلاش: مدیریت هوشمند ، هویت ایرانیان))

شنبه 1 دی 1397

جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی مدیریت ثبت احوال سقز

سه شنبه 1 آبان 1397
در این جلسه ابتدا آقای جمال علی زاده مدیر ثبت احوال سقز گزارشی از وقایع حیاتی ثبت شده در نیمه اول سالجاری ارائه و از همه اعضای شورای ثبت شهرستان سقز به دلیل حسن همکاری با مدیریت ثبت احوال سقزتشکر و قدردانی نمودند. آقای کریمیان معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز پدیده طلاق را به عنوان یک ناهنجاری جامعه مطرح نمودند واعلام کردند در اصلاح زیرساخت ها جهت کاهش پدیده طلاق و فرهنگ سازی بمنظور آگاهی بیشتر و انتخاب صحیح بایستی بصورت جدی و در سطح کلان پیگیری صورت گیرد. ایشان همکاری اعضای شورای ثبت شهرستان و مدیریت ثبت احوال سقز را خوب توصیف و برای همگان آرزوی موفقیت نمودند.در این جلسه هرکدام از اعضا ، نظرات خود را پیرامون مسئله طلاق و ازدواج و آسیب های اجتماعی بیان فرمودند .

جلسه هم اندیشی بادفاتر پیشخوان

شنبه 7 مهر 1397

تقدیروقدردانی از همکار بازنشسته

یکشنبه 25 شهریور 1397

سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گرامی باد

شنبه 27 مرداد 1397

بازدید مدیرکل ثبت احوال استان کردستان از مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز

دو شنبه 15 مرداد 1397
روز یک شنبه مورخ 14/5/ 1397 آقای حسن صومی مدیرکل ثبت احوال استان کردستان به همراه خانم میترا محی معاون توسعه و پشتیبانی و آقای هوشنگ ویسی معان آمار و انفورمانیک از مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز و تعدادی از دفاتر پیشخوان دولت بازدید به عمل آوردند در این بازدید آقای صومی ضمن تشکیل جلسه با همکاران از نزدیک مشکلات کارکنان ثبت احوال سقز را پیگیری نمودند .

دیدار مدیرکل ثبت احوال استان کردستان با سرپرست فرمانداری شهرستان سقز

دو شنبه 15 مرداد 1397
روز یک شنبه مورخ 14/5/1397 آقای حسن صومی مدیرکل ثبت احوال استان کردستان به اتفاق معاون توسعه و پشتیبانی و آمار و انفورماتیک و نیز مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز با آقای کریمیان سرپرست فرمانداری شهرستان سقز دیدار کردند و در این دیدار آقای صومی گزارشی از وقایع ثبت شده و نیز وضعیت اداری ثبت احوال سقز را از لحاظ کاری ارائه نمودند و سپس آقای کریمیان سرپرست فرمانداری شهرستان سقز ضمن ابراز رضایت از عملکرد ثبت احوال در شهرستان سقز برای کلیه همکاران خدوم این مدیرت آرزوی موفقیت نمودند.

برگزاری جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان سقز

چهار شنبه 13 تیر 1397
در این جلسه گزارشی ازوقایع ثبت شده در سال 1396 و نیز سه ماه اول سال 1397 توسط آقای جمال علی زاده مدیر ثبت احوال سقز ارائه گردید سپس اعضای شورای ثبت راهکارهای لازم جهت خاکسپاری متوفیان در منزل ارائه نمودند ومقرر گردید در جلسه آتی از دادستان محترم – ریاست محترم شبکه بهداشت و پزشکی قانونی و معاونت محترم خدمات شهری شهرداری جهت اخذ تصمیم در این خصوص دعوت بعمل آید

تبریک انتصاب

پنج شنبه 3 خرداد 1397