وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور
نماش نتایج 1- 15 (از 101)
صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7«قبلی · بعدی »

جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی مدیریت ثبت احوال سقز

سه شنبه 1 آبان 1397
در این جلسه ابتدا آقای جمال علی زاده مدیر ثبت احوال سقز گزارشی از وقایع حیاتی ثبت شده در نیمه اول سالجاری ارائه و از همه اعضای شورای ثبت شهرستان سقز به دلیل حسن همکاری با مدیریت ثبت احوال سقزتشکر و قدردانی نمودند. آقای کریمیان معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز پدیده طلاق را به عنوان یک ناهنجاری جامعه مطرح نمودند واعلام کردند در اصلاح زیرساخت ها جهت کاهش پدیده طلاق و فرهنگ سازی بمنظور آگاهی بیشتر و انتخاب صحیح بایستی بصورت جدی و در سطح کلان پیگیری صورت گیرد. ایشان همکاری اعضای شورای ثبت شهرستان و مدیریت ثبت احوال سقز را خوب توصیف و برای همگان آرزوی موفقیت نمودند.در این جلسه هرکدام از اعضا ، نظرات خود را پیرامون مسئله طلاق و ازدواج و آسیب های اجتماعی بیان فرمودند .

جلسه هم اندیشی بادفاتر پیشخوان

شنبه 7 مهر 1397

تقدیروقدردانی از همکار بازنشسته

یکشنبه 25 شهریور 1397

سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گرامی باد

شنبه 27 مرداد 1397

بازدید مدیرکل ثبت احوال استان کردستان از مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز

دو شنبه 15 مرداد 1397
روز یک شنبه مورخ 14/5/ 1397 آقای حسن صومی مدیرکل ثبت احوال استان کردستان به همراه خانم میترا محی معاون توسعه و پشتیبانی و آقای هوشنگ ویسی معان آمار و انفورمانیک از مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز و تعدادی از دفاتر پیشخوان دولت بازدید به عمل آوردند در این بازدید آقای صومی ضمن تشکیل جلسه با همکاران از نزدیک مشکلات کارکنان ثبت احوال سقز را پیگیری نمودند .

دیدار مدیرکل ثبت احوال استان کردستان با سرپرست فرمانداری شهرستان سقز

دو شنبه 15 مرداد 1397
روز یک شنبه مورخ 14/5/1397 آقای حسن صومی مدیرکل ثبت احوال استان کردستان به اتفاق معاون توسعه و پشتیبانی و آمار و انفورماتیک و نیز مدیریت ثبت احوال شهرستان سقز با آقای کریمیان سرپرست فرمانداری شهرستان سقز دیدار کردند و در این دیدار آقای صومی گزارشی از وقایع ثبت شده و نیز وضعیت اداری ثبت احوال سقز را از لحاظ کاری ارائه نمودند و سپس آقای کریمیان سرپرست فرمانداری شهرستان سقز ضمن ابراز رضایت از عملکرد ثبت احوال در شهرستان سقز برای کلیه همکاران خدوم این مدیرت آرزوی موفقیت نمودند.

برگزاری جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان سقز

چهار شنبه 13 تیر 1397
در این جلسه گزارشی ازوقایع ثبت شده در سال 1396 و نیز سه ماه اول سال 1397 توسط آقای جمال علی زاده مدیر ثبت احوال سقز ارائه گردید سپس اعضای شورای ثبت راهکارهای لازم جهت خاکسپاری متوفیان در منزل ارائه نمودند ومقرر گردید در جلسه آتی از دادستان محترم – ریاست محترم شبکه بهداشت و پزشکی قانونی و معاونت محترم خدمات شهری شهرداری جهت اخذ تصمیم در این خصوص دعوت بعمل آید

تبریک انتصاب

پنج شنبه 3 خرداد 1397

اولین جلسه کمیته تحول اداری در سال 97

یکشنبه 23 اردیبهشت 1397

تقدیرازهمکاران بازنشسته درسال 96

سه شنبه 11 اردیبهشت 1397

بازدید مدیرکل جدید ثبت احوال استان کردستان از ثبت احوال سقز

پنج شنبه 30 فروردین 1397

پیام تبریک

چهار شنبه 8 فروردین 1397

معارفه مدیرکل جدید اداره کل ثبت احوال استان کردستان

سه شنبه 7 فروردین 1397
مراسم تقدیر و معارفه مدیرکل ثبت احوال کردستان با حضور معاون برنامه ریزی،مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور ، مشاور رییس سازمان ثبت احوال در امور استان ها و مجلس شورای اسلامی و مدیرکل حوزه ریاست سازمان ثبت احوال در سنندج برگزار شد.

سومین جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان سقز

سه شنبه 12 دی 1396
سومین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان سقز در روز دوشنبه مورخ 11/10/1396 در محل فرمانداری و به ریاست آقای کریمیان معاون سیاسی، انتظامی فرمانداری شهرستان سقز برگزار گردید. در این جلسه آقای کریمیان بر ادامه همکاری مستمر اعضا با مدیریت ثبت احوال سقز تاًکید نمودند و آقای علی زاده مدیر ثبت احوال سقز نیز گزارشی از ثبت های صورت گرفته تا پایان آذر ماه سال جاری را به اطلاع حاضرین رساندند.

تجلیل از ایثارگران اداره

چهار شنبه 6 دی 1396